Pazartesi - Cuma : 09:00 - 17:00
info@ulusalpatent.com
+90 312 472 1100

Hakkımızda

Ulusal Marka Patent ve Mali Müşavirlik Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi 
544 sayılı Türk Marka ve Patent Kurumu kuruluş ve görevleri hakkında kanun hükmünde kararnamenin Türk Marka ve Patent Kurumu nezdinde vekillik yapma yetkisinde olanlar hükmü uyarınca Sınai Mülkiyet haklarından olan Marka, Patent, Faydalı Model, Endüstriyel Tasarım, Coğrafi işaret ve uluslararası tescil konularında araştırma, değerlendirme, başvuru ve takibi, tescil edilmesi, adres, unvan ve nevi değişikliği konularında Marka ve Patent vekili sıfatıyla Danışmanlık hizmeti vermektedir.

Türkiye’de tescil edilen tüm sınai hakların bütün kayıtları titiz bir çalışmanın ürünü olarak bilgisayar veri tabanımızda kayıtlı bulunmaktadır.

Tescil ettirmeyi düşündüğünüz bir markanın, tescili olup olmadığını, her hangi bir firmanın hangi ürün yada markayı kullandığını bilmek istiyorsanız ULUSAL MARKA VE PATENT OFİSİ’nin veri tabanından on-line olarak öğrenebilirsiniz.

Ayrıca, Yatırımlarda Devlet Yardımları konusunda (yatırım ve ihracat teşvikleri, Turizm yatırım ve işletme belgeleri, ithal izinleri vs. gibi birçok konuda) 30 yılı aşkın tecrübesi ve uzman kadrosuyla Ankara’daki bütün kamu ve özel kuruluşlar nezdinde olabilecek işlerinizle ilgili ULUSAL YATIRIM VE DANIŞMANLIK OFİSİ’nin uzman kadrosundan öğrenebilirsiniz.

Amacımız ve görevimiz, bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da en iyi hizmeti en kısa sürede vermektir.

Firmamıza bu güne kadar gösterilen ilgi ve alakaya teşekkür eder, işlerinizde başarılar dileriz.Saygılarımızla,

S.Ahmet DELİALİOĞLU
Şirket Müdürü